Ma meggyújtottuk a negyedik gyertyát az adventi koszorúnkon: a szeretet gyertyáját.
Karácsonyhoz közeledve eljött az ideje az elcsendesedésnek, a szeretetteljes várakozásnak. Már nem rohanunk, csak várjuk, hogy együtt ünnepelhessük Jézus születését közösen, szeretetben.
Kívánom mindenkinek, hogy legyen ideje lelkileg is felkészülni az ünnepre! Áldott adventi vasárnapot kívánok!
/posztok.hu






Magyar Pétert kiengedték a pszichiátriáról! Ez hiba volt
️ Az Igazság órája vendége Bayer Zsolt!

