Az adventi koszorún ma meggyullad a negyedik gyertya fénye. A szeretet lángja ez, amely beragyogja az otthonokat, és emlékeztet bennünket arra, miért is várjuk annyira a karácsonyt.
❤️Ez az időszak a…
Na szia bíróság
️
Megkaptam a tiszás propaganda szórólap friss számát.
Az első betűtől az utolsóig száz százalék kamu, hazugság, hergelés, gyűlöletkeltés, ferdítés, brüsszeli blabla!
Ha van bent egy bíró, aki éppen nem a Tisza-applikáció kitöltésével bíbelődik, ránézhetne. Érdemes lenne betiltani
️
Csak úgy, a demokrácia és szólásszabadság jegyében
Ui.: a friss lapszámban Magyar Péter bemutatja Brüsszel jelöltjeit. Észak-Pesten például a képen látható Müller Anna képviseli majd Brüsszel álláspontját a kampányban.
Tessék mondani, T. Bíróság!
Az rendben van - ismét csak a demokrácia jegyében -, hogy ezek a jelöltek meg sem mukkannak a kampányban
☝️A tiszás megszorítócsomagról például egy árva kukkot sem árulnak el a brüsszeli jelöltek. Így a választók tőlük nem, csak az önök által betiltott Bors-különszámból értesülhettek volna arról, hogy milyen merényletet tervez a pénztárcájuk ellen a Tisza Párt!
Akkor most virágzik a demokrácia

Na szia bíróság
️Boldog karácsonyt!

Az adventi koszorún ma meggyullad a negyedik gyertya fénye. A szeretet lángja ez, amely beragyogja az otthonokat, és emlékeztet bennünket arra, miért is várjuk annyira a karácsonyt.
❤️Ez az időszak a…
A váchartyáni falukarácsonyon
mindeki együtt ünnepelt.
Köszönjük, Szeged! Együtt erősek vagyunk! 
️M. Péter, világfi “idegállapotba” került
️
És van is miért. Ha nyernének, kemény és kíméletlen MEGSZORÍTÁSRA készülnek.
Mindent megpróbáltak, hogy eltitkolják, letagadják. De nem sikerült. Közeleg a…
Minden jó, ha jó a vége. Ha nem jó, akkor az még nem a vége!
Elcsendesedés, egymásra figyelés, készülődés. Advent negyedik vasárnapja.
️
Elcsendesedés, egymásra figyelés, készülődés. Advent negyedik vasárnapja.
️
Orbán Viktor a magyarok embere.
Adni jó!
✌️
Adni jó!
✌️
Köszönjük, Szeged!

