Na szia bíróság
Megkaptam a tiszás propaganda szórólap friss számát.
Az első betűtől az utolsóig száz százalék kamu, hazugság, hergelés, gyűlöletkeltés, ferdítés, brüsszeli blabla!

Ha van bent egy bíró, aki éppen nem a Tisza-applikáció kitöltésével bíbelődik, ránézhetne. Érdemes lenne betiltani

Csak úgy, a demokrácia és szólásszabadság jegyében

Ui.: a friss lapszámban Magyar Péter bemutatja Brüsszel jelöltjeit. Észak-Pesten például a képen látható Müller Anna képviseli majd Brüsszel álláspontját a kampányban.

Tessék mondani, T. Bíróság!

Az rendben van - ismét csak a demokrácia jegyében -, hogy ezek a jelöltek meg sem mukkannak a kampányban

☝️A tiszás megszorítócsomagról például egy árva kukkot sem árulnak el a brüsszeli jelöltek. Így a választók tőlük nem, csak az önök által betiltott Bors-különszámból értesülhettek volna arról, hogy milyen merényletet tervez a pénztárcájuk ellen a Tisza Párt!

Akkor most virágzik a demokrácia

Na szia bíróság️Boldog karácsonyt!

Az adventi koszorún ma meggyullad a negyedik gyertya fénye. A szeretet lángja ez, amely beragyogja az otthonokat, és emlékeztet bennünket arra, miért is várjuk annyira a karácsonyt.
❤️Ez az időszak a…

️M. Péter, világfi “idegállapotba” került

És van is miért. Ha nyernének, kemény és kíméletlen MEGSZORÍTÁSRA készülnek.

Mindent megpróbáltak, hogy eltitkolják, letagadják. De nem sikerült. Közeleg a…

Minden jó, ha jó a vége. Ha nem jó, akkor az még nem a vége!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média