Köszönjük, Szeged! Együtt erősek vagyunk! 
Köszönjük, Szeged! Együtt erősek vagyunk! 
️M. Péter, világfi “idegállapotba” került
️
És van is miért. Ha nyernének, kemény és kíméletlen MEGSZORÍTÁSRA készülnek.
Mindent megpróbáltak, hogy eltitkolják, letagadják. De nem sikerült. Közeleg a…
Minden jó, ha jó a vége. Ha nem jó, akkor az még nem a vége!
Elcsendesedés, egymásra figyelés, készülődés. Advent negyedik vasárnapja.
️
Elcsendesedés, egymásra figyelés, készülődés. Advent negyedik vasárnapja.
️
Orbán Viktor a magyarok embere.
Adni jó!
✌️
Adni jó!
✌️
Köszönjük, Szeged!


Ma Ukrajna nem hozzáad Európa erejéhez, hanem elvesz belőle. Nem erősebbé tesz bennünket, hanem gyengébbé.
A Gondosóra Program a világon egyedülálló, Magyarország nemcsak család-, hanem idősbarát is.
Nagyot mentünk, Szeged!
Szuper volt! 
