A dollármédia ismét tömegnek akarja bemutatni Magyar Péter közönségét, de minden reklám ellenére nagyon kevesen vannak Nagyváradon.
Nézzétek a drón fotót, nagyon kevesen vannak. Ezek a tények!
És az is…
️A VALÓSÁG! A balos média tömegnek hazudja a hallgatókat. Megérkeztek a buszoztatott tiszások. Ennyi!
️ Peti már beszél vagyis nem csak gyülekeznek.
Kycsy egy kis bűvész. Az illúziót tárja elénk. A dollármédia ebben, persze, segít neki.
Deák Dániel elemző. Ő a valóságot mutatja meg nekünk.
Ennyien voltak kíváncsiak Nagyváradon Magyar Péterre.…
/posztok.hu

Szóval amikor a dollármédiában azt olvassátok, hogy tömegek végtelen sora fogadta Magyar Pétert Nagyváradon, akkor ez a fotó jusson eszetekbe. Ők persze direkt csak alacsony szögből fotózott képeket használnak majd, amiken egymás mögött álló három sornyi ember is soknak tűnik. Aki a Partiumot és Erdélyt román földnek nevezi, az ne is számítson többre!
Nagy Ervin feje, amikor Brüsszel Péter magyar és román (!) művészek közé egyenlőségjelet tesz Nagyvárad főterén. GYALÁZAT!


️