Kimentem a Pride-ra, hogy Nektek ne kelljen.
Hamarosan jövök a “forró” részletekkel. 
A Volkswagen bezárhatja több üzemét
A Reuters jelentése szerint a Volkswagen négy német gyár bezárását és akár 100 000 munkahely megszüntetését fontolgatja. Az energiaárak meredeken emelkedése és a kínai verseny miatt a vállalat nyeresége az elmúlt években drasztikusan visszaesett.
Ha a leépítésekre sor kerül, a Volkswagen bezárja a hannoveri, zwickaui és emdeni gyárakat, valamint az Audi neckarsulmi üzemét – jelentette pénteken a Reuters, a vállalaton belüli forrásokra hivatkozva.
Az Oroszország elleni szankciók miatt olyan drága az energia, hogy drasztikusan visszaesett a termelés a világ második legnagyobb autógyárában. A beszállítók is részmunkaidőben alkalmazzák munkavállalóikat és sokukat elbocsátották.
/posztok.hu

️Nem adenaueres kereszténydemokráciásdi,

Segíts meg…




