16:00 tól ÉLŐBEN leszek itt veletek 
❤️
Ne hívjon senki telefonon. Köszönöm 
❤️DOBBANJON❤️
Ma van Szent László napja. 
Városában, Nagyváradon katolikus papra törik rá a falat.
Nyughelyén egy új, szekuláris birodalom épül.
Országában az emberellenes ideológiát ünnepli a csőcselék.
Segíts meg minket még egyszer, Szent László király! 
/posztok.hu




️A nagy melegben csak könnyen emészthető dolgokat érdemes enni. 
️
