☝️Ezt sem fogjuk elfelejteni! Előadta: Csemer Olívia. 
Köszöm a sok kedves szót, kézfogást és selfiet a Békemeneten!! Ilyen remek csapattal csak győzni lehet jövőre

Hajrá Fidesz/Kdnp hajrá Magyarország
❤️
Köszöm a sok kedves szót, kézfogást és selfiet a Békemeneten!! Ilyen remek csapattal csak győzni lehet jövőre

Hajrá Fidesz/Kdnp hajrá Magyarország
❤️
☝️Ezt sem fogjuk elfelejteni! Előadta: Csemer Olívia. 
️
Többen idézték a fő…
Felejthetetlen délután volt újra együtt, a világ legnagyobb Békemenetén. Amellyel együtt írtunk történelmet, a világrendszerváltás hajnalán.
❤️


Ma este 9-kor Vezércikk, a Hír TV műsorán! Elmondjuk - egyebek mellett -, hogy a tömeg méretén túl, mi volt az igazi különbség a Békemenet és a kistérségi ripacs rendezvénye között. 
Mindenkit várunk…
Ha az eNber médiahernyó, akkor minden nap munkanap. És ha máma is meló van, míg ti otthoL lazultok, akkor jöjjön az elmaradhatatlan pólefes jappánkoreai ábrázattal vijetnámi módra. Éljen Kina, meg a…
Gasztroversenyen a kaposvári tűzoltó – egész konyháját magával vitte

Magyar versenyzője is volt a vajdaságban első alkalommal megrendezett televíziós gasztroshownak, amelyen Dezmond Sándor – becenevén…
️ Ne feledjétek: mi vagyunk a többség! 

☝️A hivatalos cellainformációk alapján a 23-i ünnepi beszédek időpontjában a Kossuth téri rendezvényen több mint 80 ezren
️, a Hősök terén pedig 45 ezren vettek részt. 
🫵További jó vergődést Peti!