Munka és tudásalapú társadalmat építünk segélyezés helyett, mert ez szükséges ahhoz, hogy minden magyar minden évben lépni tudjon egyet előre
Munka és tudásalapú társadalmat építünk segélyezés helyett, mert ez szükséges ahhoz, hogy minden magyar minden évben lépni tudjon egyet előre
Ma a legfontosabb a béke, a biztonság, és hogy kimaradjunk ebből a háborúból.
A többit elrendezik a magyarok április 3-án.
A 25 év alattiak személyi jövedelemadó mentessége óriási segítséget nyújt a fiatalok számára.
🥰 A kormány döntésének köszönhetően több tízezer forint plusz pénz marad a náluk.
Ha a Gyurcsány vezette…
☝️ A külhoni magyarok nemcsak napsütésben, de baj idején is hozzánk tartoznak.
Egyetlen magyar sincs egyedül! 
#fidelitas
☝️“NEM FÉLÜNK, NEM ENGEDÜNK, BÁRHOGY FENYEGETNEK IS BENNÜNKET!”
A héten újra felpörgették “haladó barátaim” a közmédia elleni rágalomhadjáratot és gyűlöletkampányt. Kaptam én is több üzenetet,…
Mert Magyarország menedék a háború elől menekülőknek !
Magyarország fel van készülve az Ukrajnából menekülők fogadására és befogadására.
Legutóbb telefonon egyeztettünk, most pedig személyesen is találkoztunk Gödön Egressy Miklós görögkatolikus atyával, aki Göd ukrajnai testvérvárosában, Jánosiban szolgál. Örülök, hogy találkoztunk. A…
A debreceni Kossuth laktanyában Ruszin-Szendi Romulusz, a Magyar Honvédség parancsnoka már várt minket. Innen közösen folytatjuk utunkat.
Hajrá, Magyar Honvédség!
Újpesten szombat reggel is gyűlnek a támogatói aláírások, hiszen sokan tudják, hogy a baloldallal az ország és az emberek biztonsága és megélhetése kerülne veszélybe.
Hajrá, Wintermantel Zsolt!
Zsigmond…