Mert Magyarország menedék a háború elől menekülőknek !
☝️“NEM FÉLÜNK, NEM ENGEDÜNK, BÁRHOGY FENYEGETNEK IS BENNÜNKET!”
A héten újra felpörgették “haladó barátaim” a közmédia elleni rágalomhadjáratot és gyűlöletkampányt. Kaptam én is több üzenetet, amelyben AKASZTÁSSAL, fizikai erőszakkal FENYEGETNEK, nyilván azt általuk megálmodott “szeretetország” jegyében…
Holnapra tüntetést szerveznek, ugyanis szerintük csak azt lehet bemondani a tévében, amit ők akarnak.
️ A közmédia vezetői közleményt adtak ki a balliberális pártok nyomásgyakorlása miatt. Íme, néhány részlet:
👉 A magyar közmédiát egyre több és egyre gyakoribb baloldali politikai támadás éri.
👉 Valótlan állítások terjesztésével próbálják a magyar polgárok millióit az általuk nézett és hallgatott csatornák ellen hangolni.
👉 Bemutatjuk az orosz agressziót, bárhogy is próbálják ezt elhazudni a vasárnapi tüntetők.
👉 Bemutatjuk az ukránok helyzetét, akiknek jótékonysági műsort készítünk egész héten keresztül.
👉 Vasárnapra tervezett tüntetésüket hiába próbálják meg a sajtószabadság köntösébe bújtatni, amikor éppen ők sértik meg a szabad véleménynyilvánítás jogát.
👉 A sajtószabadság csak addig terjed, amíg az ő véleményük jelenik meg, amíg őket szolgálja.
👉 Nem akarjuk, hogy visszatérjen az a korszak, amelyben a tiltás, az elhallgatás, a megfélemlítés vagy az ellehetetlenítés eszközét gyakorolták.
️Nem félünk, nem engedünk, bárhogy fenyegetnek is bennünket
️
☝️MEGJEGYZÉS:
Akik olvassák a blogot tudhatják, hogy engem szórakoztatnak az internetes trollok. A héten olyanokkal is “szóba elegyedtem”, akik éppen a halálomat kívánták
️
Kértem, hogy a vádaskodás mellett mutassanak egy példát arra, akikor hazugságot hallottak tőlem a híradóban. Egyet sem tudtak. Várok tovább türelmesen…👍
#nemethbalazshirei
/posztok.hu




Magyarország békepárti.
