☝️“NEM FÉLÜNK, NEM ENGEDÜNK, BÁRHOGY FENYEGETNEK IS BENNÜNKET!”
A héten újra felpörgették “haladó barátaim” a közmédia elleni rágalomhadjáratot és gyűlöletkampányt. Kaptam én is több üzenetet, amelyben AKASZTÁSSAL, fizikai erőszakkal FENYEGETNEK, nyilván azt általuk megálmodott “szeretetország” jegyében…

Holnapra tüntetést szerveznek, ugyanis szerintük csak azt lehet bemondani a tévében, amit ők akarnak.

️ A közmédia vezetői közleményt adtak ki a balliberális pártok nyomásgyakorlása miatt. Íme, néhány részlet:

👉 A magyar közmédiát egyre több és egyre gyakoribb baloldali politikai támadás éri.

👉 Valótlan állítások terjesztésével próbálják a magyar polgárok millióit az általuk nézett és hallgatott csatornák ellen hangolni.

👉 Bemutatjuk az orosz agressziót, bárhogy is próbálják ezt elhazudni a vasárnapi tüntetők.

👉 Bemutatjuk az ukránok helyzetét, akiknek jótékonysági műsort készítünk egész héten keresztül.

👉 Vasárnapra tervezett tüntetésüket hiába próbálják meg a sajtószabadság köntösébe bújtatni, amikor éppen ők sértik meg a szabad véleménynyilvánítás jogát.

👉 A sajtószabadság csak addig terjed, amíg az ő véleményük jelenik meg, amíg őket szolgálja.

👉 Nem akarjuk, hogy visszatérjen az a korszak, amelyben a tiltás, az elhallgatás, a megfélemlítés vagy az ellehetetlenítés eszközét gyakorolták.

️Nem félünk, nem engedünk, bárhogy fenyegetnek is bennünket

☝️MEGJEGYZÉS:

Akik olvassák a blogot tudhatják, hogy engem szórakoztatnak az internetes trollok. A héten olyanokkal is “szóba elegyedtem”, akik éppen a halálomat kívánták

Kértem, hogy a vádaskodás mellett mutassanak egy példát arra, akikor hazugságot hallottak tőlem a híradóban. Egyet sem tudtak. Várok tovább türelmesen…👍

#nemethbalazshirei

Legutóbb telefonon egyeztettünk, most pedig személyesen is találkoztunk Gödön Egressy Miklós görögkatolikus atyával, aki Göd ukrajnai testvérvárosában, Jánosiban szolgál. Örülök, hogy találkoztunk. A…

A debreceni Kossuth laktanyában Ruszin-Szendi Romulusz, a Magyar Honvédség parancsnoka már várt minket. Innen közösen folytatjuk utunkat.

Hajrá, Magyar Honvédség!

Napló/1535: A Kilencek költői csoportosulás legendás személyiségét, Péntek Imrét köszöntöttük 80. születésnapja alkalmából Budapesten, a Vármegyeháza dísztermében.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média