Elvakultság.
Amikor egy csoport valamit/valakit gyakorlatilag szentséggé emel, a kultusz hívei és alakítói pedig elvesztik azt a képességüket, hogy tisztán lássanak és gondolkodjanak.
Volt ilyen nálunk…
A KDNP feljelentést tesz nemzeti jelkép megsértése miatt
️
Felháborító, hogy ismeretlen tettesek a magyar nemzeti zászlót az Erzsébet hídról a Dunába dobták. Ez Btk. 334. szakasza szerint bűncselekmény, ugyanis Magyarország zászlajának meggyalázása egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
A zászló a nemzet egységét jelképezi. Összeköti ezer év magyarságát. Minden magyar ember számára közös szimbólum a piros-fehér-zöld lobogó. Ez emelkedik magasba a sportversenyeken, ezt tűzzük ki nemzeti ünnepeinken, ezt rajzoljuk közösen a gyerekeinkkel. Ezért nem lehet meggyalázni, a Dunába lökni.
Aki a magyar zászlót gyalázza meg, az 15 millió embert sért meg, és minden korábban élt magyart. Minden nemzet zászlóját tiszteljük, de a saját nemzetünk zászlóját külön jogi védelem illeti meg. Jóérzésű ember tiszteli és védi a nemzeti szimbólumokat és nem fogadja el az ilyen vandál, erőszakos és magyarellenes cselekedetet.
Btk. 334. § Aki nagy nyilvánosság előtt Magyarország himnuszát, zászlaját, címerét vagy a Szent Koronát sértő vagy lealacsonyító kifejezést használ, illetve azokat más módon meggyalázza, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.
Elvakultság.
Amikor egy csoport valamit/valakit gyakorlatilag szentséggé emel, a kultusz hívei és alakítói pedig elvesztik azt a képességüket, hogy tisztán lássanak és gondolkodjanak.
Volt ilyen nálunk…
A KDNP azonnali lépéseket követel az azbesztválság megoldása érdekében!
„Jöjjön mindenki és segítsen!”
1 hét telt el az Élő Környezetért Felelős Bizottság ülése óta, amelyet a nyugat-magyarországi azbeszthelyzet miatt Szombathelyen tartottak.
Az ülést Magyar Péter “…
Jóakaratú magyarok Brüsszelben.
Határa csak az országnak van, a nemzetnek nincs. 
Ennyi.
Magyar Péter nem akarja, hogy az emberek lássák a valódi arcát!
Ezért próbál megtenni mindent annak érdekében, hogy az Országgyűlés ülésterméből kitiltsák a mobiltelefonokat.
Épül a Magyar Péter-féle…
🏴Megérkezett Nenad Lalovic UWW elnök részvétnyilvánítása:🏴
"A United World Wrestling nevében szeretném őszinte és mély részvétünket kifejezni a Magyar Birkózók Szövetségének, valamint Németh Zsanett…
️
️
Alaptörvény C) cikk (2)👇
“Senkinek a tevékenysége nem irányulhat a hatalom erőszakos megszerzésére vagy gyakorlására, illetve kizárólagos birtoklására. Az ilyen törekvésekkel szemben törvényes úton…
A mesterséges intelligenciát az EU-s intézményekben is használunk, most épp ennek a szabályozási rendszeréről szavazunk.
Abban egyetértünk, hogy az AI nem veheti át az emberek helyét, és mindig szükség…
Magyar Péter az Orbán-rendszer lebontására hivatkozva épít ki egyszemélyi önkényt.
️Újabb Tisza-károsultak…
A HVG-nek panaszkodik az Orbán-kormány bukásában reménykedő (vélhetően Tisza-szavazó) cégvezető, hogy Magyar Péterék mindenféle szakmai egyeztetés nélkül olyan törvényt…