Magyar Péter az Orbán-rendszer lebontására hivatkozva épít ki egyszemélyi önkényt.
️Újabb Tisza-károsultak…
A HVG-nek panaszkodik az Orbán-kormány bukásában reménykedő (vélhetően Tisza-szavazó) cégvezető, hogy Magyar Péterék mindenféle szakmai egyeztetés nélkül olyan törvényt fogadtak el, amely kinyírja a közterületi reklámpiacot.
Számításai szerint az intézkedés 80-100 ezer embert érint hátrányosan. (Kopik a 3,5 milliós tábor…)
Azt mondja, az egész ország azt várta az új kormánytól, hogy “végre egy normális országban élhessünk”, ehhez képest most kapnak egy “halálos ütést”, amire “álmában sem gondolt volna”.
Azt is hozzáteszi, hogy amennyiben a Tisza-kormány rendelkezése csődbe viszi a vállalkozást, nem marad más választásuk, mint a jogi út: az Alkotmánybíróság, Strasbourg.
☝️Tartok tőle, hogy sok hasonló felismeréssel találkozunk még a közeljövőben.
Ne feledjük, a bosszú, az önkény kiépítése és a rombolás nem kormányzás
️
/posztok.hu
NEM, nem vagyunk rosszabbak, mint a környező országok, bármit is mond a parlamentben a Tisza miniszterelnöke!

A brüsszeli Fidesz EP delegáció évzáróján. 

