Megmutatom a lapjaim, úgysincs sok esélyem :))
Egy viszont biztos és fontos figyelmeztetés mindannyiunknak: a szerencse forgandó, a becsület állandó.
Kinek is kellene szégyellnie magát?
Bujdosó Andrea frakcióvezető asszony a minap felháborító hasonlattal élt a Parlamentben.
Ideje lenne megcélozni a nemzeti minimumot.
Megmutatom a lapjaim, úgysincs sok esélyem :))
Egy viszont biztos és fontos figyelmeztetés mindannyiunknak: a szerencse forgandó, a becsület állandó.
A brüsszeli Fidesz EP delegáció évzáróján.
Köszönöm a közös munkát képviselőtársaimnak és munkatársainknak! Együtt erő vagyunk! 💪🇭
Rengetegen vagyunk a világon, akik hiszünk abban, hogy a konzervativizmus nem a változás ellen, hanem az értékeink védelme mellett áll ki.
A tegnapi felszólalásom heves reakciókat váltott ki a teremben.
Pedig két világos mondattal, nagyon gyorsan le lehetne zárni ezt az ügyet.
Miért nem szólal meg Magyar Márton…?
TALÁLÓS KÉRDÉS:
Melyik tiszás oligarchának van saját vadasparkja?
Magyar híd, magyar zászló.
Melléthei-Barna Mártonnal több vitám volt már, de fizikai agresszióra nem számítottam - eddig.
️ Úgy látszik, ilyen ez a tiszás virtus!
A ribizli vagy ribiszke lassan teljesen eltűnik a köztudatból. Méltatlanul hagyjuk veszni , pedig egyáltalán nem igényes. Bokros vagy magas-törzsű fajtái a kert árnyékosabb végében minden gond nélkül…
A Fidesz Frakció Podcast a héten ismét jelentkezik 
Radics Béla, országgyűlési képviselővel Ozsváth Kálmán beszélget.
Tartsatok velünk!
Csütörtök 18:00 órakor a Józan ész és a Fidesz-frakció YouTube-…