A ribizli vagy ribiszke lassan teljesen eltűnik a köztudatból. Méltatlanul hagyjuk veszni , pedig egyáltalán nem igényes. Bokros vagy magas-törzsű fajtái a kert árnyékosabb végében minden gond nélkül terem. Lehet piros, fehér , sárga és fekete színű is. Utóbbiból jellegzetes ízű és illatú pálinka is készíthető. A ribizli beltartalma kimagasló értékű.
Nem is gondolná az ember, hogy csak a csipkebogyóban van több C-vitamin, de sok benne az E- és a B-vitamin, a karotin és a vas is. A roppant kedvező élettani hatásai miatt is fájó a háttérbe szorulása. Frissen , fagyasztva, lekvárnak vagy szörpnek is kiváló. Ha van kertünk érdemes egy kis helyet , sarkot keríteni neki. Meghálálja a sok sok fürtös termésével. Most érik , szezonja van. Kóstolják meg önök is.
/posztok.hu
A Fidesz Frakció Podcast a héten ismét jelentkezik
Csütörtök 18:00 órakor a Józan ész és a Fidesz-frakció YouTube-…


