Az üres telefontokról, a kamu Zsolti bácsis ügyről és a parlamenti hangulatról is beszéltem a HírTv hétfő esti műsorában.
A kormány példátlan módon nem volt hajlandó fogadni a Velencei Bizottság küldöttségét, ami a köztársasági elnök célzott elmozdítására irányuló kísérleteket vizsgálta volna. Nem mindig értettünk egyet a Velencei Bizottság állásfoglalásaival, de mindig együttműködtünk a testülettel, és mindig nyitottak voltunk a párbeszédre.
A Tisza-kormány nem ezt az utat járja, hanem az önkény útját. Csak szólok...
/posztok.hu





️