Jön a kiegészítő nyugdíjemelés!
Az infláció magasabb lett a vártnál, ezért most is érvényesítjük a szabályt: a nyugdíjak nem veszíthetnek az értékükből.
Ezt vállaltuk, és minden évben teljesítettük –…
️ Oxigénnel gyógyítani – a jövő már itt van! Van egy különleges hely Magyarországon, ahol a levegő szó szerint életet ment: ez az ország egyetlen kórházi hiperbár oxigénterápiás központja.
A betegek egy zárt, speciális kamrában ülnek vagy fekszenek, ahol oxigént lélegeznek be. Ez a terápia nemcsak gyorsítja a gyógyulást, hanem sok esetben életmentő lehet – például szén-monoxid mérgezés, búvárbaleset vagy súlyos fertőzések esetén.
👂 Segít a hirtelen hallásvesztésen, látásromláson, égési sérüléseken, nehezen gyógyuló sebeknél és még poszt-COVID tüneteknél is.
A központ a legmodernebb orvostechnológiával, intenzív ellátásra is alkalmas felszereléssel működik, és közvetlenül kapcsolódik a kórház többi osztályához.
️ A kormány támogatásával működő központ célja egyértelmű: ahol a hagyományos módszerek már nem segítenek, ott is esélyt adni a gyógyulásra. Mert minden beteg megérdemli, hogy a legjobbat kapja.
Ha te is büszke vagy ezekre a fejlesztésekre, oszd meg, hogy minél többekhez eljusson!
Jön a kiegészítő nyugdíjemelés!
Az infláció magasabb lett a vártnál, ezért most is érvényesítjük a szabályt: a nyugdíjak nem veszíthetnek az értékükből.
Ezt vállaltuk, és minden évben teljesítettük –…
Ruszin-Szendi Romulusz mindenkit berántana és küldené őket a frontra
☝️ A kirúgott fegyvermániás tokatábornok azt fejtegette a Tisza Párt zalaegerszegi fórumán (valószínűleg stukkerrel a derekán),…
Felfordult a világ: megúszhatja egy antifás, aki magyarokat vert?
Mit akar Ukrajna és hogyan akarja elérni?
Tisza🤝DK🤝Ursula
Brüsszel megjutalmazta Magyar Pétert – cserébe a baloldal megvédte Von der Leyent. Aki Brüsszellel alkut köt, az jól nem járhat.
Mi ebből nem kérünk!
Egy közösség addig él, amíg vannak, akik hisznek benne. Ha rajtunk múlik, az erdélyiek örökké élni fognak!
Rosszul sikerült a stoppolás, de sebaj 
Hajrá, RMDSZ, hajrá, erdélyi magyarság!
Segítünk egymásnak, számíthatunk egymásra, ennek a jövőben is így kell maradni! Köszönjük, Hunor!
Az erdélyi magyarság az élő bizonyíték, hogy egy közösség addig él, amíg vannak, akik hisznek benne.
És ha hiszünk benne, a győzelem sem marad el – mert minden mérkőzés addig tart, amíg meg nem nyerjük…
Élőben az RMDSZ kongresszusáról.