Ruszin-Szendi Romulusz mindenkit berántana és küldené őket a frontra
☝️ A kirúgott fegyvermániás tokatábornok azt fejtegette a Tisza Párt zalaegerszegi fórumán (valószínűleg stukkerrel a derekán),…
Jön a kiegészítő nyugdíjemelés!
Az infláció magasabb lett a vártnál, ezért most is érvényesítjük a szabályt: a nyugdíjak nem veszíthetnek az értékükből.
Ezt vállaltuk, és minden évben teljesítettük – idén sem lesz ez másként.
👉 Minden nyugdíjas megkapja a neki járó összeget még az év végéig, reményeim szerint már novemberben.
👉 A kifizetés mindenkinél a nyugdíj mértékéhez igazodik, ez átlagosan 51.000 forintot jelent.
Mert számunkra a nyugdíjasok megbecsülése nem ígéret, hanem kötelesség.
/posztok.hu

