Ez is Telex.
Mi nem akarunk adót emelni.
A Tisza akar.
Az emberek meg majd eldöntik, hogy melyik tetszik nekik.
Az angolok visszavennék Londont. Vajon már késő
Ez is Telex.
Mi nem akarunk adót emelni.
A Tisza akar.
Az emberek meg majd eldöntik, hogy melyik tetszik nekik.
10 éve védjük Magyarország és az Európai Unió külső határát
️
Két tiszás képviselő beszélget:
"Te is látom a többkulcsos adó mellett érvelsz"
VIDEÓ hamarosan
Napló/2791: Immár 21. alkalommal adtunk helyet a tiszaalpári PAX Otthon rendezvényének, a Tevékeny Élet Fesztiválnak. Az ország minden részéből érkezett több mint kétszáz hosszú ideje fiatal…
☝ Az árulást sokan szeretik, az árulókat senki.
Emlékszik még valaki
Ilyen volt az ikonikus, HATÁRZÁRÓ TEHERVAGON Röszkénél!
Eltelt 10 év 2015. szeptember 15. óta. Akkor lépett életbe a jogi határzár és aznapra készült el a határkerítés a szerb-…