Emlékszik még valaki
Ilyen volt az ikonikus, HATÁRZÁRÓ TEHERVAGON Röszkénél!
Eltelt 10 év 2015. szeptember 15. óta. Akkor lépett életbe a jogi határzár és aznapra készült el a határkerítés a szerb-magyar határon.
A kerítés utolsó eleme a szögesdrótokkal felszerelt tehervagon volt, amely a Röszke és Horgos közötti vasúti pályán is elzárta a tízezrével érkező illegális bevándorlók útját.
☝️Az egész (liberális) világ hisztizett, a szerintük embertelen megoldás miatt.
Ma már mindenki látja, bár bevallani soha az életben nem fogja, hogy az volt a helyes döntés
️
/posztok.hu


Europa Viva 2025, Madrid
A Fidelitas Külügyi Kabinet tagjai több ezer patriótával közösen részt vettek Madridban az Europa Viva 2025 eseményen.
A célunk közös: le kell váltani a brüsszeli globalista…


