A Bácskai Harsona oldalnak adtam interjút a közelmúltban, ahol a város jövőjéről is beszéltem. Ahogy akkor is kifejtettem, a legfontosabb, hogy visszatérjen Bajára a rend, a nyugalom és a fejlődés.
Játékokat vittem az ipolydamásdi ovisoknak. 👦👧
/posztok.hu




Orbán Viktor a V4-országok és Egyiptom közötti csúcstalálkozón kijelentette, hogy Európának a 2015-ös hullámnál is nagyobb migrációs nyomással kell szembenéznie. Ebben a nehéz helyzetben pedig…









