A kormány dolgozik, az ellenzék gyűlölködik.
Április 3. FIDESZ
A békét választjuk!
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
Április 3. FIDESZ
A békét választjuk!
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
️Április 3-án mindkét voksunkkal a Fidesz-KDNP-t kell támogassuk
️
Mindannyiunknak ott kell lennie!
Háború helyett béke!
Újabb magyar siker!
Gratulálunk Sipos Zsuzsanna Oscar díjához
️
Üzenem Márki-Zaynak: Jó érzésű ember nem szövetkezik fasisztákkal és nem áll össze Gyurcsány Ferencel!
Riz Levente öröksége nem juthat tékozlók kezére. Rákosmentén élni büszkeség és kiváltság. Épp emiatt nem képviselhet bennünket Szilágyi György! 
Rákosmentiként többet érdemelsz egy agresszív,…