Igazi “úri huncutság” ez! Hallgatni a brüsszeli arcokat arról, miképpen költötték el azt a pénzt, amit tőlünk aljas politikai számításból, jogtalanul visszatartottak.
Vannak azért itt rendes emberek. Alexander Jungbluth, AfD most is kiállt mellettünk. Ő Magyarország és a magyar emberek barátja! 


/posztok.hu
️A jogállamiság nevében nem lehet lebontani a jogállamot!
️
