👉 Sikerült megszereznem a Századvég múlt heti Rezsi Konferenciájának panelbeszélgetéséről készült felvételt.
👉 A beszélgetés résztvevői (rajtam kívül): Ferencz Orsolya, Bohár Dániel, Steiner Attila…
Hol mérjünk sebességet? Most te is megmondhatod!
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata, a ROADPOL kezdeményezéséhez csatlakozva a magyar rendőrség 24 órás összeurópai sebességellenőrzést – Speedmarathont – végez. Ezért várjuk ötleteidet, javaslataidat, hogy március 24-én milyen helyszíneken ellenőrizzük a sebességet!
Az ellenőrzés ideje alatt, március 24-én 6 órától másnap reggel 6 óráig, valamennyi sebességellenőrző eszköz használatban lesz.
Javaslataitokat ma 14 órától március 14-én 12 óráig az erre a célra létrehozott e-mail címekre várjuk:
Budapest [email protected]
Bács-Kiskun megye [email protected]
Baranya megye [email protected]
Békés megye [email protected]
Borsod-Abaúj-Zemplén megye [email protected]
Csongrád megye [email protected]
Fejér megye [email protected]
Győr-Moson-Sopron megye [email protected]
Hajdú-Bihar megye [email protected]
Heves megye [email protected]
Jász-Nagykun-Szolnok megye [email protected]
Komárom-Esztergom megye [email protected]
Nógrád megye [email protected]
Pest megye [email protected]
Somogy megye [email protected]
Tolna megye [email protected]
Vas megye [email protected]
Veszprém megye [email protected]
Zala megye [email protected]
Jelzéseitek alapján a javasolt helyszínek adottságainak ismeretében a megyei rendőr-főkapitányságok március 21-ig jelölik ki a pontos helyszíneket és időpontokat, amelyről ezután tájékoztatunk benneteket!
A korábbi évek tapasztalatai azt mutatják, hogy a rendőrség által a 24 órás Speedmarathon alatt ellenőrzött vezetők 95%-a az előírásoknak megfelelően választotta meg a sebességét.
👉 Sikerült megszereznem a Századvég múlt heti Rezsi Konferenciájának panelbeszélgetéséről készült felvételt.
👉 A beszélgetés résztvevői (rajtam kívül): Ferencz Orsolya, Bohár Dániel, Steiner Attila…
️ÉPPEN JÓKOR, JÓ HELYEN SEGÍTETT A JÓLELKŰ MENTŐTECHNIKUS
️
️
A belvárosban végzett a fővárosi Bázis Mentőállomás mentőtiszti kocsija, ami a mentésirányítás engedélyével egy apró kitérőt tett…
BALOS ÖNSORSRONTÁS A NÉGYZETEN…
Elképesztő, hogy a balosok még mindig abban hisznek - kerül, amibe kerül -, hogy a megfontolatlan szankciók jelentik a megoldást. Miközben tisztán látszik, hogy így a…

Folytatódik Orbán Viktor elszigetelődése, már senki sem áll vele szóba. Ja, mégsem! Most éppen Boris Johnson brit miniszterelnökkel kezelt a V4-UK-csúcsot megelőzően:
A baloldal továbbra is önti és csak önti az olajat a tűzre! Nem értik, hogy energiaválsághoz vezetne, amit követelnek! Az ukrán válság miatt már azt követelik, ne vegyünk gázt az oroszoktól.
Nézzétek!
Jelenlegi ellenzékünk, az internacionalisták szellemi…
"Elnök úr... Én azért dolgozom, hogy a DK ne a legerősebb ellenzéki, hanem a legerősebb kormánypárti frakció legyen." (Márki-Zay Péter, 2020)
ÚGY IZGULOK, HOGY FERI TARTJA-E A SZAVÁT :D Szokta :D :D
Index, 2021.12.03.
"Nem tart attól sem, hogy Gyurcsány Ferenc meg akarná puccsolni, szerinte már elásták a DK-val a csatabárdot. "
Telex, 2022.…
Márki-Zay
Bár nem tartom valószínűnek, de ha VISSZALÉP az SZEMBEKÖPÉSE a TELJES baloldali Előválasztásnak és az elmúlt 1 évüknek!
️Március 17-én lesz a Kommentár folyóirat Magabíró Magyarország című lapszámbemutató rendezvénye! Regisztráció az alábbi eseményben.
️
️
Az eseményen beszédet mond Schmidt Mária, a Terror Háza Múzeum…