Utolsó pillanatban érkezett a mentőcsapat.
A siófoki körzeti megbízottak és egy polgárőr közösen járőröztek, amikor riasztást kaptak, hogy a ságvári szőlőhegyen kigyulladt egy pince, és valószínűleg a tulajdonos is ott van. Kollégáink pár perc múlva már a közelben voltak, de a helyet a terepviszonyok miatt csak gyalogosan lehetett megközelíteni. Így futásnak eredtek, így jutottak az épülethez, ami akkorra már teljes terjedelmében égett. Így berohantak a pincébe, és kihozták a bajba jutott férfit. Közben egyikük segített katasztrófavédő kollégáinknak a helyszínre jutni.
Miután a kollégák a tulajdonost kimentették, kiszabadították a pince bejáratához kikötött kutyát is, és a tűztől biztonságos távolságba vitték. A sokkos állapotban lévő 61 éves helyi férfit végül átadták a mentőknek.
Köszönjük az életmentés Kiss Gyula őrmesternek, Duduka Péter főtörzsőrmesternek és Kovács Dániel polgárőrnek! 
/posztok.hu





Lassan már mindenki lehozta, hogy
️eladná a Városházát
Megdöbbentő: hiába van rezsiválság Európában, Márki-Zay Péter továbbra is kitart a rezsicsökkentés eltörlése mellett, az egekbe szálló piaci árakat vezetné be.
️Nézd meg mit nyilatkozott megint a…