Június 9-én csak a béke, csak a Fidesz! 
Tudod Péter, a politikusoknak nagy toleranciával kell rendelkezniük. Bár te ezt nem értheted, de van egy határ, amit nem lépünk át. Ez a család. Tudom, te ezt nem értheted.
Te a jászsági körutadon a gyűlöletkeltő beszédeid kétharmadát a (nem közszereplő!) gyermekeim aljas, hazug lejáratására használtad. Persze te nem értheted, hogy a feleségemmel 60 éves korunkig, a mai napig a földet túrjuk és gyerekeink átadtak egy 4 szobás szálláshelyet. Te azt állítottad a nyilvánosság előtt, hogy magunknak építettük és nincs fent a Bookingon. Ezt az Európai Unió körülbelül ötször ellenőrizte és rendben találta.
Tolvajnak, hazugnak és csalónak nevezted a gyerekeimet. Átléptél egy határt. A gyermekeim éjjel-nappal itt dolgoznak, a Bookingon pedig - nemzetközi szinten is kiemelkedő - 9.4-es vendégértékelési pontszámmal rendelkezik a szóban forgó hely.
A hazugságaid nekik komoly károkat okoznak, amiért be fognak perelni téged és nem önmaguk miatt, hanem azért, mert más családokat nem verhetsz úgy szét, mint ahogyan azt a sajátoddal tetted!
Én a veled való kommunikációt egy miatyánkkal zárom... Szabadíts meg a gonosztól! Ámen.
Június 9-én csak a béke, csak a Fidesz! 
Legyünk ott minél többen, mert a béke a tét! 
Mutassuk meg a nemzeti oldal erejét a brüsszeli háborús héjáknak!
Szombaton Békemenet!
Corpus Christi 
„Legyen teljes, legyen zengő, legyen vidám és illendő szivünk ujjongása ma: mert azt a napot jelzi ünnepünk, melyen először adatott nekünk ez a lelki lakoma." (Babits Mihály)
Június 9. CSAK A BÉKE! CSAK A FIDESZ!
A háborúpárti baloldalt megvették kilóra. Június 9-én álljunk ki együtt a béke mellett!
️
Ennyi.
Hajrá Kozma Dávid! 
Kozma Dávid János az Újbudai Fidelitas elnöke, az országos Fidelitas alelnöke. A Fidelitas, ahol huszonévesen én is kezdtem a közéleti…
Szombaton Békemenet. Gyülekező a Lánchíd pesti hídfőjénél és utána irány a Margitsziget! Álljunk ki a béke mellett!
A mi éveink.
Így "véreztette ki" a kormány Budapestet.
Gyurcsány + Karácsony a Városházán = sportállások + üres kassza + zéró fejlesztés.
Kifelé az összes Gyurcsány emberrel!