Szombaton Békemenet. Gyülekező a Lánchíd pesti hídfőjénél és utána irány a Margitsziget! Álljunk ki a béke mellett!
Hajrá Kozma Dávid! 
Kozma Dávid János az Újbudai Fidelitas elnöke, az országos Fidelitas alelnöke. A Fidelitas, ahol huszonévesen én is kezdtem a közéleti tevékenységemet
Dávid fiatalos, lendületes hozzáállásával segíti a munkánkat már évek óta és most az egyik kelenföldi körzetben méretteti meg magát. Számítok rá, hogy segít behozni a fiatalokat, hiszen övéké a jövő 
Szombaton Békemenet. Gyülekező a Lánchíd pesti hídfőjénél és utána irány a Margitsziget! Álljunk ki a béke mellett!
A mi éveink.
Így "véreztette ki" a kormány Budapestet.
Gyurcsány + Karácsony a Városházán = sportállások + üres kassza + zéró fejlesztés.
Kifelé az összes Gyurcsány emberrel!
Óriási erő, hogy mi a szuverén politikát tudjuk képviselni európai szinten is! Ezt Rákosmentén is tudják.
Június 9-én is szavazzunk a magyar érdek és a béke mellett! 

Igazi kuriózummal gazdagodott Oroszlányon a Fekete István Sportcentrum. OCR pálya épült.
Schrantz Zsolt tanár úr évek óta szervezgeti az ifjú sportolókat. Rövid idő alatt sok sikerrel.
Néhány éve -…
Gyere el te is most szombaton a Békemenetre!
Legyünk ott mindannyian! Küldd tovább!
Elindult a Kisfaludy program, amelyre a vendéglátóhelyek pályázhatnak!
Részletek kommentben
Megőrültek Brüsszelben:
Weber: „Az EU-nak akkor is folytatni kell Ukrajna támogatását, ha az USA leállítja azt”
Az elhúzódó háború ellenére is megvédjük a családtámogatásokat.
A magyar családok számíthatnak ránk!
Legyen úgy, mint eddig volt. Hajrá,Jászkisér!