Magyar Nemzet | Polgári napilap és hírportál
Nem tetszik a Magyar Hírlap egyik cikke a DK-s Dávid Ferencnek.
TOLLHEGYEN!
Ismét csúcson a gázár a tőzsdén, ami tovább súlyosbíthatja Európa energiaproblémáit.
Az energiaszankciók visszaütöttek, és erre Európa fizet rá. Ursula von der Leyen is úgy fogalmaz: Európának a legrosszabbra kell felkészülnie.
A nemzetközi baloldal rossz válaszai helyett a magyar…
A németeknél a Családügyi Minisztérium szivárványos zászlót állít fel. A Gazprom meg gázszállítást állít le.
️
Jelezném a baloldali politikusoknak, hogy vásárlóerő-paritáson mérve is nálunk a legolcsóbb a földgáz! Szóval megehetitek a hazugságaitokat!
Kihallgatta a rendőrség a szlovák köztársasági elnököt!