Jelezném a baloldali politikusoknak, hogy vásárlóerő-paritáson mérve is nálunk a legolcsóbb a földgáz! Szóval megehetitek a hazugságaitokat!
A németeknél a Családügyi Minisztérium szivárványos zászlót állít fel. A Gazprom meg gázszállítást állít le.
️
/posztok.hu





️
A hét további részében kevés…

