☝️Több, mint 15.000 legyártott mém, hetente százezres aktivitás és elérés.🙏 Sok munkánk van Magyarország legaktívabb mémgyárában, és kicsit elfáradtunk.
A hét további részében kevés megosztásunk lesz. 👍Kérlek nézegessétek a régebbi megosztásainkat, kövessetek be ha nem tettétek.👍
Annyira, de annyira szánalmas ez, ahogy próbálkozik a globális urak! Orbán Viktorellenál, védi a népet, véd a válságtól, véd az elnyomástól, küzd az igazunkért. Erre most offenzívában a rasszizmus…