Annyira, de annyira szánalmas ez, ahogy próbálkozik a globális urak! 

Orbán Viktor ellenál, védi a népet, véd a válságtól, véd az elnyomástól, küzd az igazunkért. Erre most offenzívában a rasszizmus bélyegét próbálják rá sütni, még a saját emberét is felhasználva, hátha!
Na ide figyeljetek Ti!
Orbán Viktorra közel 3 millió választó szavazott. Pusztán azt mondta ki ami az akaratunk, ami nékünk is fontos. Ez nem rasszizmus, hanem hazaszeretet! Sajnálom, de nem fog menni, mert mi ott vagyunk Viktor mögött, ha tetszik ha nem! Annyira szánalmas, hogy jöttök itt a rasszizmussal, ha valaki nem tetszik, miközben Ti valóban azok vagytok!
A hazánkat szolgáljuk 💪🇭
/posztok.hu






Hoppá: az MSZP-s Molnár Zsolt…
