Szabó Gergő Karanténvlog

Ha azt mondom, hogy legeurópaibb párt, akkor mindenki rávágja, hogy Demokratikus Koalíció és Gyurcsány Ferenc, ez már csak magától értetődik. Persze azt is mindenki tudja, hogy a szemkilövető és vörös pribékjei a legaljasabb hazugságtól sem riadnak vissza , ha attól akár csak egy százaléknyi népszerűséget vehetnek. Nem számít semmilyen erkölcsi határ, nincs nemzeti minimum, mert vélhetően nekik nemzetük sem igen van. Gyurcsány egyik hű ölebe, Arató elvtárs pedig most is nagy örömmel böfögte vissza a mester félig emésztett hergelését, amikor arról beszélt, hogy ha a Fidesz nyeri a 2022-es áprilisi országgyűlési választásokat , azt csak csalással érheti el, sehogy máshogy. Ahogy eddig is tette. Ezt természetesen a Karantén sem hagyhatta szó nélkül, a magyart magyar ellen fordító DK-s csapatot pedig nyakon öntöttük egy kis Márki-Zay-féle rezsinövelési szándékkal és már készen is van az újabb gyomorfogató menzaebéd. A baloldal új bajnoka, Zajos Peti, ez kétségtelen, olyan hős ő, akit még a sajátjai sem szeretnek, össze-vissza lődöz mindenkire, nagy öngólokat rúg, és ha teheti, kitart az elmebajos ötletei mellett. Most is ezt tette, a rezsinövelést némi DK-s szagú demagóg oligarcházással nyakon öntve, de a mai Karanténnak mégsem ő a sztárja, hanem Tóth Bertalan, az MSZP társelnöke, aki zenei díjat alapított. Emberi szemnek és fülnek egyaránt elrettentő videórészlet tanúskodik arról, hogy igazat mondunk, Tóth Berci pedig lelazult és még azt is megtudhattuk róla a rendkívül "spontán" anyagot megnézve, hogy karácsonyi ünnepélyeken is fellépett anno gitártudásával. Ott talán kevesebb embernek okozott rémálmokat, mint a szocik elnökeként, de az út még mindig nyitva áll előtte. Végül Jakab Péter következik, aki értelmiségi találkozót hívott össze, mindezt szélsőjobboldali keretlegény hangulatban, fröcsögve és átkozódva, mintha csak az ötvenes évek "értelmiségi" csapata éledt volna újjá. Nézzétek a Karantént, kivételesen sok meghökkentő részlettel készültünk!

Első vendégünk Sára Botond, Budapest Főváros kormánymegbízottja lesz, akivel a legújabb Anonymus-videó kapcsán Bajnai Gordon leleplező beismeréséről, valamint Pikó András, józsefvárosi polgármester…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye