Első vendégünk Sára Botond, Budapest Főváros kormánymegbízottja lesz, akivel a legújabb Anonymus-videó kapcsán Bajnai Gordon leleplező beismeréséről, valamint Pikó András, józsefvárosi polgármester…
„Kötelességünk a szurkolóinkat büszkévé tenni, még akkor is, ha épp nem tudunk győzni.”
️ 

/posztok.hu








