Hát ez is erős beszélgetés lett.
A Maróth Gáspár kormánybiztossal készült műsor első részét két hete adtuk le, de sokan a folytatásnak sem fognak örülni. Szóba került, hogy a magyar állam és kormány képviseletében hogyan „vette át” a fegyverüzletet Székely Herberttől, az agyonlőtt Fenyő János egykori emberétől.
Székely titokzatos karrierje önmagában megérne egy adást, de az is, hogy miért bízik meg benne annyira Amerika. Szóba kerültek a különböző befolyásolási trükkök és felforgatók, ahogyan az is, miért szükséges Maróth szerint a „sorosozás”.
A kormánybiztos úgy véli, ezzel tudjuk „megmutatni” a Hálózatot, ha a fényre hozzuk azt az embert, aki amúgy is szeret szerepelni, és akinek a révén megfoghatóvá válik a dolog. A legutolsó történetet nem is áruljuk el, a lényeg, hogy a CEU-ról, egy vonatról és néhány eltüntetett kartonról szól…
Nézzétek vissza a teljes adást! 
/posztok.hu











