A brazil klasszis félő, hogy nem játszhat a Manchester City elleni BL-meccsen. 
A beszámolók szerint elhagyott sátrak és szemét teríti be a környéket.
👇#Mandiner #külföld #Belarusz #Lengyelország #migráció #határvédelem
A brazil klasszis félő, hogy nem játszhat a Manchester City elleni BL-meccsen. 
Az ötszörös aranylabdás klasszis hiúságát eddig is mindenki ismerte...

Adásunk egészét lefedték a megfejtési kísérletek: miért kell nekünk…