Nagy hiba lenne, ha a jobboldal kampány üzemmódban maradna!
Különösen igaz ez annak fényében, hogy úgy tűnik az új kormányzat is abban kíván tovább működni. A magyar politika gyakorlatilag 1998 óta…
Különösen igaz ez annak fényében, hogy úgy tűnik az új kormányzat is abban kíván tovább működni. A magyar politika gyakorlatilag 1998 óta…
/posztok.hu






️
