Nagy hiba lenne, ha a jobboldal kampány üzemmódban maradna!

Különösen igaz ez annak fényében, hogy úgy tűnik az új kormányzat is abban kíván tovább működni. A magyar politika gyakorlatilag 1998 óta folyamatos kampány üzemmódban van. A 2010-es évek elejéig még volt nyári szünet, de nagyjából az utóbbi tíz évben, ha a politikusok el is mentek nyaralni, az ellenzéki sajtó nem hagyta békén az országot a nyár közepén sem.

https://pestisracok.hu/magyar-ugar/2026/05/nagy-hiba-ha-a-jobboldal-kampany-uzemmodban-maradna

Magyar Péter 2024. február 11-én adta első, nagy visszhangot kiváltó interjúját a Partizánnak. Ekkor erősítette meg, hogy lemondott minden állami tisztségéről és állami vállalatoknál betöltött…

A büszke édesapa: Gundel-Takács Gábor így reagált fia, Gundel-Takács Bence tizenegyesvédésére a Magyar Kupa döntőjében.

: M4 Sport

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye