Az egészségügyre fordított forrás folyamatosan nőtt az elmúlt években, az egészségügyi kasszában ma kétezer milliárd forinttal több pénz van, mint amennyi 2010-ben volt – mondta a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára Baján kedden. Rétvári Bence a Bajai Szent R....
Az államtitkár arról beszélt, hogy az orvosok bérét a nagyarányú fizetésemelés kétszeresre, 2,5-szeresre növelte, ezekhez igyekeznek igazítani a szakdolgozói béreket. #pestisracokponthu