Orbán Viktor miniszterelnök kedden kétoldalú tárgyalást folytatott Vlagyimir Putyinnal, Oroszország…
Saját jogon megválasztott tagként 70 éves koráig bizonyosan a NOB tagja marad.
#hajrámagyarok
Keményen beszólt!