Nem állnak le az oroszok, biztosítják a bevett területeket.
Nem állnak…
Háború van. Ott van a tudatunkban, ott van ez az érzés minden pillanatunkban. Háború a szomszédban, elkeseredett, reménytelen háború, valahol ott, ahol nyolcvan évvel ezelőtt is tombolt. De az a háború ideért és örökre megváltoztatta az életünket. Ez a háború is az első nagy háború következménye, ahogy a második is az volt. Azért van külön szavunk a békére, mert az embernek láthatólag nem a béke a természetes állapota, hanem sokkal inkább a béke hiánya. #pestisracokponthu
Nem állnak…
Huth Gergely, a PestiSrácok.hu főszerkesztője az utolsó szó jogán: "Nem válhatunk bűnözőkké, csak mert a munkánkat végezzük!"
Szerkesztőségünk álláspontja szerint eleve tarthatatlan és felháborító,…
Megszólalt az Auchan és a Spar is
A dalokhoz írt…