Bár vezetett a Ferencváros, a meccs végén a Paks ünnepelhetett, miután 3–2-re nyert hazai pályán a labdarúgó NB I 26. forudójában. A találkozó után a két vezetőedző ér...
Véli Bognár György, aki úgy fogalmazott: a Paks minek tekintgessen már hátra, csak előre néznek. 
/posztok.hu








