Márki-Zay Péter szerint már az „ördög ügyvédje” is…
A Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal pert nyert az Európai Unió bírósága előtt HUAT-ügyben – tájékoztatta a MEKH közleményben szerdán az MTI-t. Ságvári Pál, a MEKH nemzetközi kapcsolatokért felelős elnökhelyettese a közlemény szerint elmondta: az Európai Unió Bíróságának ítélete egyértelművé tette, hogy az Európai Unió földgázhálózatának fejlesztése elsősorban a tagállamok feladata, és ebben kiemelt szerepet játszanak a nemzeti szabályozó hatóságok.
#pestisracokponthu
Ukrajnába tartott volna.