Az Egyesült Államok és szövetségesei egyeztetéseket kezdtek arról, hogy Oroszország maradhat-e továbbra is a G20-csoport tagja az Ukrajna ellen indított háború után.
Lengyelország kedden felvetette az amerikai kereskedelmi minisztériumnak Oroszország kizárását a csoportból.