A baloldal elvette és újra elvenné a tizenharmadik havi…
Kár volt csípőből tagadnia Karácsony Gergelynek, most aztán egyre jobban belebonyolódik a magyarázkodásba – mondta a Pesti TV Polbeat Pankráció című műsorában Nagy Attila Tibor politikai elemző, miután a műsort vezető Szűcs Gábor felidézte a legutóbbi Anonymus-videó tartalmát, melyben a baloldali nagyvállalkozó, Gansperger Gyula társaságában arról beszélgetnek, hogy a pénz-visszaosztó rendszerbe Bajnai Gordon volt miniszterelnök delegált kulcsembereket.
NÉZZE MEG A VITÁT! - #pestisracokponthu
Defektet kapott, de úgy gondolta hogy tovább halad.…
„Az én gázszámlám és lottószámlám nem a te adód! Az állami cégek hirdetése nem adópénz”