„Az én gázszámlám és lottószámlám nem a te adód! Az állami cégek hirdetése nem adópénz”
Defektet kapott, majd a felnin hajtott tovább.
Defektet kapott, de úgy gondolta hogy tovább halad.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #baleset
Defektet kapott, de úgy gondolta hogy tovább halad.
Origo Itthon #OrigoItthon #OrigoHírek #baleset
„Az én gázszámlám és lottószámlám nem a te adód! Az állami cégek hirdetése nem adópénz”
Egy rendőr betette a szolgálati autójába a két rendőrkutyáját,…
2021. november 17-től nyújthatók be a…