Gulyás Geregy: a szlovák diplomácia közel sem volt olyan határozott a szankciók elítélésében, amikor a magyar fellépésnek köszönhetően mentesültek az olajszankciók alól, az uniós csúcson elért magyar sikernek ugyanakkor nemcsak haszonélvezőjévé vált Szlovákia, de azt saját eredményeként kommunikálta. Ennek fényében különösen indokolatlan a szlovák külügyminiszter "sunyi nyilatkozata", amelynek hátterében „súlyos komplexusok” állhatnak. #pestisracokponthu
/posztok.hu








