Mártha Imre gyakorlatilag hazajár Floridába, a „napfényes” amerikai tagállamban több nagy értékű ingatlannak is tulajdonosa. Október nagy részét a napfényes Floridában töltötte, mintegy elmenekülve az európai energiaválság és a drága rezsiszámlák elől… Hogy Karácsony Gergely kedvenc cégvezetője az utazás alatt szabadságot vett-e ki, vagy „home office-ból” látta el a budapesti feladatait, arról nincs információ. Főnökének, Karácsony Gergelynek azonban nyilvánvalóan tudnia kellett az újabb luxusútról.
/posztok.hu


️ Karácsony Gergelyéknek új kampánydalt javaslunk 2024-re!







