Mi most is és jövőre is KIMONDJUK! Békés Boldog Új Évet Kívánunk! Hajrá Magyarország! Hajrá Magyarok! Hajrá Patrióták!
Mit csinálj, ha Orbán Viktor hív?
„Mindenképpen mondj igent!”
Görgess tovább!
Óévbúcsúztató, újévköszöntő hívójel-móka Nyíregyházáról 
Tudtad, hogy a tűzoltók a rádión nem a civil nevükön, hanem hívónevükön szólítják egymást? Így gyorsan és pontosan tudnak kommunikálni…
Erdélyben már 2026-ot írnak. Boldog, békés, közös sikerekben gazdag új esztendőt kívánok minden magyar hazafinak, határainkon innen és túl
Ha küzd ellenséggel! Buék!
❤️
NA, SZIA, 2026!
Egészségben, sikerekben gazdag új évet kívánunk!
️
️
️
Az új év hozza el Nektek is a legfontosabbat: rátalálni a saját valódi, szellemi-lelki útra, amin Jézus vezet!
Minden kedves követőmnek boldogságot, biztonságot, bőséget, sikert, szeretetet, békességet…
Sikerekben gazdag, boldog új évet kívánunk! 
Teljes videó a Patriótán!
Ezek a számok.
BÚÉK! 
Tűzijáték – tőlünk, Nektek! 
Betöltés...
/posztok.hu

