Óévbúcsúztató, újévköszöntő hívójel-móka Nyíregyházáról

Tudtad, hogy a tűzoltók a rádión nem a civil nevükön, hanem hívónevükön szólítják egymást? Így gyorsan és pontosan tudnak kommunikálni beavatkozás közben.

Szilveszter éjszakáján Nyíregyházán az A szolgálati csoport volt készenlétben:

Nyírség/20 – Oszlár Gábor tűzoltó őrnagy, tűzoltóparancsnok
Nyírség/25 – Pták Krisztián tűzoltó hadnagy, rajparancsnok
Nyírség/26 – Sárosi Gábor tűzoltó hadnagy, rajparancsnok

A videón a Nyírség/20 marad, a játék kedvéért viszont egy pillanatra a Nyírség/25 „átadja a helyét” a Nyírség/26-nak — épp ahogy a 2025-ös év a 2026-osnak adja a stafétát.

A valóságban persze mindenki a beosztásában maradt, mindannyian szolgálatban, éberen vigyáztak ránk egészen Újév reggel 7 óráig.

Videó: Rutkai-Dér Vivien

Az új év hozza el Nektek is a legfontosabbat: rátalálni a saját valódi, szellemi-lelki útra, amin Jézus vezet!

Minden kedves követőmnek boldogságot, biztonságot, bőséget, sikert, szeretetet, békességet…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média