



"Lángra gyúl egy újabb gyertya, csillagos éj, nézz le ránk! Örömünnep ez a mai, ezért gyullad a gyertyánk!"



️KÜLÖNLEGES KARÁCSONYI TRADÍCIÓ A DEBRECENI MENTŐKNÉL
️
Sokéves hagyomány a Debreceni Mentőállomáson, hogy Karácsony este mindig ugyanabban az időpontban riasztják a rohamkocsit, ugyanarra a helyszínre. Nemcsak a cím, de a feladat is ugyanaz, ugyanis egykori betegét látogatja meg ilyenkor a rohamkocsi. Egy szikvíz készítő mestert, aki sok évvel ezelőtti balesete óta, folyamatosan kiváló minőségű vízzel látja el a bajtársakat egész évben, teljesen ingyen. Karácsonykor azonban a mentők kedveskednek az állomány által összegyűjtött ajándékokkal, amiket minden évben ilyenkor adnak át szikvíz készítő családnak debreceni bajtársaink!
️Boldog Karácsonyt kívánunk
️
❤️
#mentők #veddészreamentőt




"Lángra gyúl egy újabb gyertya, csillagos éj, nézz le ránk! Örömünnep ez a mai, ezért gyullad a gyertyánk!"



Égjen hát a szeretet lángja!
Ne engedjük, hogy ez a rohanó világ elszakitson bennünket. Becsüljük meg azokat akik fontosak nekünk! ❤️
🙏
Örvendezzünk mert megszületett a kis Jézus!
Köszönöm, hogy vagytok!
Folytatjuk, együtt, közösen!
🤝👍
Szeretettel kívánok mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket

@követő
Áldott szentestét kívánunk!
Advent negyedik vasárnapja – az utolsó gyertya a szeretet jelképe.
Amikor az ember gyermeket vállal, akkor egyben azt is vállalja, hogy az élete hátralévő részében a testén kívűl dobog majd a szíve…