Égjen hát a szeretet lángja!
Ne engedjük, hogy ez a rohanó világ elszakitson bennünket. Becsüljük meg azokat akik fontosak nekünk! ❤️
🙏
Örvendezzünk mert megszületett a kis Jézus!
Köszönöm, hogy vagytok!
Folytatjuk, együtt, közösen!
🤝👍
Szeretettel kívánok mindenkinek békés, boldog karácsonyi ünnepeket

@követő
Áldott szentestét kívánunk!
Advent negyedik vasárnapja – az utolsó gyertya a szeretet jelképe.
Amikor az ember gyermeket vállal, akkor egyben azt is vállalja, hogy az élete hátralévő részében a testén kívűl dobog majd a szíve…
Köszönjük, hogy idén is velünk tartottatok, tegyetek így jövőre is 