Hát basszus... utoljára asszem,
40 ezernél posztoltam ki.
Óriási köszönet Nektek!
Éljen a lojalitás, a stabilitás, a szuverenitás, a racionalitás, a normalitás... meg egy jó kis délutáni szundítás! :)
RÉMISZTŐ FEKETE AUTÓK ÁLLTAK BE A MENTŐÁLLOMÁS ELÉ BORSODBAN
️
Két óriási terepjáró állt meg tegnap délelőtt az egyik kisebb Borsod megyei mentőállomás előtt, majd néhány perc várakozás után még egy harmadik autó is érkezett. A bentről figyelő életmentők nem sok jót reméltek, amikor hat, tagbaszakadt férfi csengetett be hozzájuk, ám szerencsére hatalmasat csalódtak. Kiderült, hogy a helyi konditerem képviseletében érkező fiatalok 10 csomagnyi szénsavas ásványvízzel szerették volna megkönnyíteni az életmentők munkáját a nagy melegben. A jólelkű “gyúrósok” pillanatok alatt be is hordták az ajándékot a raktárba, miközben arról beszéltek, hogy mennyire felnéznek a mentést végző szakemberekre és megköszönték bajtársaink szolgálatát. A meglepett életmentők szerették volna hivatalosan bevételezni az átvett adományt, azonban a fiatalok névtelenséget kérve egy kézfogással búcsúztak. Köszönjük szépen! 
️
Képünk illusztráció #mentők #veddészreamentőt
Hát basszus... utoljára asszem,
40 ezernél posztoltam ki.
Óriási köszönet Nektek!
Éljen a lojalitás, a stabilitás, a szuverenitás, a racionalitás, a normalitás... meg egy jó kis délutáni szundítás! :)
Egy újabb technikai hibára hivatkozva, Oroszország tovább csökkentette Németországba irányuló gázszállításait.
👉 Az Északi Áramlat 1 gázvezeték már csak 20 százalékos kapacitással üzemel.
Mostanra az…
Eskütétellel zárult az alapkiképzés Szolnokon 🪖
https://honvedelem.hu/hirek/eskutetellel-zarult-az-alapkikepzes-szolnokon.html
Nagy Balázs
Ekkora társadalmi elutasítás és ennyi bukás után is mekkora önbizalom van a libsikél! 


"Maradok a nép pártján!” – írta a Facebookon tegnap Jakab Péter bukott Jobbik-vezér, Gyurcsány…
Nem tetszik a Magyar Hírlap egyik cikke a DK-s Dávid Ferencnek.
TOLLHEGYEN!
Ismét csúcson a gázár a tőzsdén, ami tovább súlyosbíthatja Európa energiaproblémáit.
Az energiaszankciók visszaütöttek, és erre Európa fizet rá. Ursula von der Leyen is úgy fogalmaz: Európának a legrosszabbra kell felkészülnie.
A nemzetközi baloldal rossz válaszai helyett a magyar…